LAJMI I FUNDIT:

Sfida për t’i bërë banorët të qeshin – djemtë kërcejnë të zhveshur në BBVA

Sfida për t’i bërë banorët të qeshin – djemtë kërcejnë të zhveshur në BBVA
Foto: Instagram

Banorët e Big Brother VIP Albania vazhdojnë të përballen me sfida e lojëra të ndryshme.

“Qesh mirë kush qesh i fundit”, atyre iu dha një detyrë nga ‘Vëllai i Madh’ që përmes inskenimeve të ndryshme të bëjnë banorët për të qeshur.


Ai që qesh gjatë performancës së një prej banorëve, u tha se digjet nga loja, skualifikohet nga kjo.

Të fundit që mbetën në gara ishin: aktorja Olta Gixhari dhe banorja tjetër, Ermiona Lekbello.

Refuzoi të përgjigjej se kur ka kryer marrëdhënie intime për herë të fundit, Keisi pranon dënimin - i hedh salcë në faqe Kristit dhe e lëpin
Lexo po ashtu Refuzoi të përgjigjej se kur ka kryer marrëdhënie intime për herë të fundit, Keisi pranon dënimin - i hedh salcë në faqe Kristit dhe e lëpin

Për këto dy konkurrente, djemtë u bënë bashkë në fund dhe filluan të kërcenin me bluza zhveshur.

Ata bënë veprime të ndryshme, madje në një moment i larguan edhe tutat, vetëm në mënyrë që t’i bënin vajzat për të qeshur.

Ai që arrin deri në fund, e fiton sfidën, do të ketë gjithashtu një shpërblim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori