Scarlett Johansson dhe Reese Witherspoon morën pjesë në premierën e “Sing 2” në Teatrin Grek në Los Angeles të dielën (12 dhjetor).

Reklama

Aktoret e njohura tërhoqën vëmendje teksa kalonin kohë në ngjarjen e mbushur me yje, gjatë së cilës ato pozuan edhe me disa aktorë të tjerë me të cilët luajtën në film.

Filmi i animuar është vazhdim i “Sing” të vitit 2016 dhe aktualisht është planifikuar të bëjë debutimin në Shtetet e Bashkuara më 22 dhjetor.

Foto: Getty Images

Johansson kishte veshur një fustan me ngjyra të ndezura që tregonte këmbët dhe krahët e saj të tonifikuar.

Ylli i “Black Widow”, 37 vjeç, i shtoi pak shkëlqim veshjes së saj me një palë këpucë me taka të larta, shkruan DailyMail.

Reklama
Reklama

Foto: REX

Performuesja kompletoi pamjen me një set të mrekullueshëm vathësh dhe disa byzylykë. Flokët e saj të mrekullueshëm bionde ishin të lidhura mbrapa.

Në një moment, Johansson veshi një mantel të kuq të ndezur që i varej nga supet ndërsa pozonte për disa foto.

Foto: REX

Witherspoon kishte veshur një fustan festiv me karton kuq-rozë, i cili ra në sy teksa pozonte para fotografëve.

Aktorja 45-vjeçare komplimentoi nuancën e veshjes së saj me një palë këpucë me taka të larta me ngjyrë të kuqe të ndezura.

Foto: Getty Images

Ylli i “Election” i shtoi elemente të ndryshme shkëlqim pamjes së saj me disa bizhuteri. Flokët e saj biondë voluminoze i binin mbi supe

Reklama

Witherspoon është parë duke pozuar disa foto edhe me vajzën e saj, Ava, gjatë premierës.

Reklama

Foto: Getty Images

Përveç dy yjeve, në premierë morën pjesë edhe aktorë të tjetër të kastit dhe ekipit të filmit. /Telegrafi/