LAJMI I FUNDIT:

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si një “aktore të shkëlqyer” tha ai të enjten kur foli për TMZ.

29-vjeçari, trajner i fitnesit i kthyer në aktor – vazhdoi të deklaronte se konservatori famëkeq 13-vjeçar i gruas së tij ishte ‘më i keqi që ka ndodhur ndonjëherë në këtë vend’.


Sam po vizitonte Los Angelesin për të kaluar pak kohë me Britney, 41 vjeç, përpara se të kthehej për të filmuar debutimin e tij si regjisor filmi.

Pasi refuzoi të jepte ndonjë detaj rreth projektit, Sam u pyet nëse ai do të konsideronte ndonjëherë të luante së bashku me Spears në një ‘romcom’.

“Shpresoj se po, shpresoj kështu, mendoj se ajo është një aktore e shkëlqyer. Shpresoj se një ditë, kjo do të jetë një ëndërr e realizuar”, tha ai, shkruan DailyMail.

Kur u pyet ish-trajnerin personal nëse ai po ‘priste skenarin e duhur’, Asghari u përgjigj: ‘Po. Ndoshta do ta shkruaj skenarin’.

Sam Asghari shuan teoritë e fansave se ai ka vendosur kontroll mbi Britney Spearsin
Lexo po ashtu Sam Asghari shuan teoritë e fansave se ai ka vendosur kontroll mbi Britney Spearsin

“Ndoshta është një film aksion. Ajo është shumë atletike, ajo është në gjendje të kërcejë dhe të godasë disa njerëz dhe të bëjë një sërë marifetesh. Ajo do të ishte vërtet e mirë në këtë”, tha tutje bashkëshorti i yllit.

Por biseda mori një kthesë serioze kur TMZ e pyeti Samin për një konservatorin që kaloi artistja.

“Konservatori ishte një veprim i tmerrshëm. Nuk duhej të kishte ndodhur kurrë. Duhet të jetë e paligjshme të vendosësh dikë nën kujdestari dhe kjo ishte gjëja më e keqe që ka ndodhur ndonjëherë në këtë vend”, u përgjigj Asghari.

“Ky është vendi i lirisë. Dhe kjo nuk duhet të kishte ndodhur kurrë, veçanërisht me të”, tha Sam.

Spears ngjalli shqetësim muajin e kaluar kur ajo postoi një klip të çuditshëm duke përdorur një theks australian dhe u tha fansave ‘mos thirrni policët’ nëse fshinte faqen e saj në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori