LAJMI I FUNDIT:

Sabiani dhe Antonela Berisha lansojnë këngën e re “Barbie Barbie”

Sabiani dhe Antonela Berisha lansojnë këngën e re “Barbie Barbie”
Foto: Screenshot/YouTube

Ish-banorët e Big Brother VIP, Sabiani dhe Antonela Berisha, kanë prezantuar sot (e mërkurë) këngën e re.

Reklama

“Barbie Barbie” mban titullin projekti i tyre i ri, të cilin e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Sala, kurse për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga dhe Saia.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi ndërkohë është bërë nga Gravity Music me video nga Full Moon Production.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kjo njëherësh është debutimi i Antonelës në muzikë, duke qenë se fillimisht për publikun u bë e njohur nga formati i dashurisë, “Përputhen”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo ka bërë një paraqitje të mahnitshme, teksa është shfaqur me disa veshje të ndryshme.

Besohet se ky projekt i dyshes së njohur do të pritet mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Magazina
Kalo në kategori