LAJMI I FUNDIT:

Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Roma do të ofrojë Cengiz Underin ose Amadou Diaëaran te Arsenali si pjesë e marrëveshjes për Granit Xhakën.

Jose Mourinho e ka kërkuar në mënyrë specifike përfaqësuesin zviceran dhe shpreson që marrëveshja të mbyllet përpara Euro 2020.

Një propozim fillestar ishte 15 milionë euro që tashmë është refuzuar, pasi Arsenal po pret për të paktën 20 milionë euro.

Sipas Calciomercato.com, Giallorossi mund të shtojë një lojtar si pjesë të marrëveshjes për të ulur çmimin.

Opsionet që do të propozohen janë mesfushori Diaëara dhe sulmuesi Under.

Cengiz Under u kthye në Stadio Olimpico pasi Leicester City vendosi të mos e paguante opsionin për ta blerë.  /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kush është tifozi shqiptar që hyri në fushë gjatë ndeshjes dhe cili ishte motivi i këtij veprimi

Kush është tifozi shqiptar që hyri në fushë gjatë ndeshjes dhe cili ishte motivi i këtij veprimi

Kombëtarja e Shqipërisë
Momenti që shkaktoi polemika – arsyeja pse Rodri nuk u përjashtua me karton të kuq ndaj Kroacisë

Momenti që shkaktoi polemika – arsyeja pse Rodri nuk u përjashtua me karton të kuq ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Vazhdon maratona e “Euro 2024” - tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Vazhdon maratona e “Euro 2024” - tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Përfaqësueset
Zbulohet “çmenduria” e Messit – refuzoi 1.4 miliardë euro për t’u transferuar tek Inter Miami

Zbulohet “çmenduria” e Messit – refuzoi 1.4 miliardë euro për t’u transferuar tek Inter Miami

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Shqipëri: Shpëtojnë vetëm Bajrami dhe Gjimshiti, Bastoni lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Shqipëri: Shpëtojnë vetëm Bajrami dhe Gjimshiti, Bastoni lojtar i ndeshjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Përfaqësueset
Kalo në kategori