LAJMI I FUNDIT:
Cengiz Under

Cengiz Under

83 Artikuj

Info

Cengiz Under, është sulmues turk i lindur më 14 korrik 1997.

A mundet Marseille e Tudor ta rivalizojë PSG-në për titullin e kampionit: Deri më tani po e bën këtë gjë shumë mirë

A mundet Marseille e Tudor ta rivalizojë PSG-në për titullin e kampionit: Deri më tani po e bën këtë gjë shumë mirë

Ligue 1
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Zyrtare: Marseille prezanton Underin me një video të veçantë

Zyrtare: Marseille prezanton Underin me një video të veçantë

Ligue 1
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Marseille po i transferon dy futbollistë nga Roma

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Marseille po i transferon dy futbollistë nga Roma

Serie A
Plani i Milanit për Ziyech dhe emrat tjerë për zëvendësimin e Calhanoglu

Plani i Milanit për Ziyech dhe emrat tjerë për zëvendësimin e Calhanoglu

Serie A
Corriere dello Sport: Roma e sheh Cengiz Underin si çelës për të arritur te Granit Xhaka

Corriere dello Sport: Roma e sheh Cengiz Underin si çelës për të arritur te Granit Xhaka

Serie A
Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Roma i ofron Arsenalit që të zgjedh mes dy lojtarëve për Granit Xhakën

Serie A
Zyrtare: Under huazohet te Leicester City

Zyrtare: Under huazohet te Leicester City

Premier League
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Under te Napoli, por në marrëveshje mund të përfshihet edhe Milik

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Under te Napoli, por në marrëveshje mund të përfshihet edhe Milik

Serie A
Roma dhe Napoli arrijnë marrëveshje përfundimtare për Under, zyrtarizimi i tij çështje ditësh

Roma dhe Napoli arrijnë marrëveshje përfundimtare për Under, zyrtarizimi i tij çështje ditësh

Serie A
Napoli arrin marrëveshje personale me Cengiz, tani i ofron Romës para dhe njërin nga tre yjet e skuadrës për turkun

Napoli arrin marrëveshje personale me Cengiz, tani i ofron Romës para dhe njërin nga tre yjet e skuadrës për turkun

Serie A
Unitedi interesohet për transferimin e Cengiz Underit

Unitedi interesohet për transferimin e Cengiz Underit

Premier League
Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Serie A
Roma dëshiron ta shes në verë, Under drejt transferimit në Bundesliga

Roma dëshiron ta shes në verë, Under drejt transferimit në Bundesliga

Serie A
Roma e gatshme ta shes Underin në verë, pesë skuadra pas turkut

Roma e gatshme ta shes Underin në verë, pesë skuadra pas turkut

Serie A
Cengiz Under do të shitet në verë, Roma ka gjetur zëvendësuesin perfekt për turkun

Cengiz Under do të shitet në verë, Roma ka gjetur zëvendësuesin perfekt për turkun

Serie A
Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

La Liga
Roma u kthehet fitoreve në Serie A, triumfon me rezultat bindës ndaj Lecces

Roma u kthehet fitoreve në Serie A, triumfon me rezultat bindës ndaj Lecces

Serie A
Milani në verë synon transferimin e dy yjeve të Romës

Milani në verë synon transferimin e dy yjeve të Romës

Serie A
Tottenham vihet pas Cengiz Underit të Romës

Tottenham vihet pas Cengiz Underit të Romës

Premier League
Roma 1-1 Lazio, notat e lojtarëve

Roma 1-1 Lazio, notat e lojtarëve

Serie A
Roma fiton me rezultat të pastër ndaj Genoas

Roma fiton me rezultat të pastër ndaj Genoas

Serie A
Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso

Serie A
Milani interesohet për Cengiz Under

Milani interesohet për Cengiz Under

Serie A