LAJMI I FUNDIT:

Unitedi interesohet për transferimin e Cengiz Underit

Unitedi interesohet për transferimin e Cengiz Underit

Manchester Unitedi e ka shtuar anësorin sulmues të Romës, Cengiz Under, në listën e dëshirave për blerje gjatë verës.

Reklama

Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, Unitedi është i interesuar për sulmuesin anësor të kombëtares së Turqisë.

Unitedi e shikon 22-vjeçarin si një alternativë më të lirë për Jadon Sancho, pasi Borussia Dortmund pritet të kërkojë më shumë se 100 milionë funte për anglezin.

Të gjitha lajmet rreth Cengiz Under
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet rreth Cengiz Under

Djajtë e Kuq janë të vendosur të dërgojnë skautë për të parë yllin turk për ndeshjen që do të luhen në pjesën e mbetur të sezonit të Serie A.

Interesi i tyre ngre mundësinë e një shkëmbimi me Giallorossët ku do të përfshihej mbrojtësi i huazuar i Unitedit, Chris Smalling.

Megjithatë, në çdo marrëveshje të mundshme, anglezët do të duhet të shtojnë edhe para. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Giresse publikon listën e Kosovës për ndeshjet e muajit qershor, risi dhe rikthime

Giresse publikon listën e Kosovës për ndeshjet e muajit qershor, risi dhe rikthime

Përfaqësuesja e Kosovës
Sa do të fitojë Benzema te Al Ittihad në sekondë, minutë, javë, muaj dhe vit - shifra astronomike

Sa do të fitojë Benzema te Al Ittihad në sekondë, minutë, javë, muaj dhe vit - shifra astronomike

La Liga
Chelsea i njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Mateo Kovacic

Chelsea i njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Mateo Kovacic

Premier League
Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Superliga
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Serie A
Kalo në kategori