Sukseset ndërkombëtare nuk po i ndahen këngëtares sonë shqiptare.

Gjatë mbrëmjes së kaluar ka kënduar disa hite në ngjarjen kryesore të modës për këtë vit në “Victoria’s Secret”.

Bëhet fjalë për Rita Orën, e cila ka mahnitur të gjithë të pranishmit në gala mbrëmjen me veshjen dhe performancën.

Muajin e kaluar biondina kishte publikuar këngën më të re të titulluar “Let Me Love You”, i cili rezultoi me një sukses të madh dhe për këtë kohë të shkurtër u shikua mbi 78 milionë herë në YouTube.

Duke e parë këtë, 27-vjeçarja sot e publikoi në kanalin e vetë zyrtar edhe një herë këtë hit, por në versionin akustik.

Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen glamuroze të modës së "Victoria's Secret" Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen glamuroze të modës së "Victoria's Secret"

Përveç zërit të saj të bukur, vihet re edhe pamja e saj natyrale pa grim dhe veshja e saj plot stil.

Ndryshe, Rita nuk do të ndalet me kaq pasi që ka paralajmëruar se së shpejti do të nxjerr në shitje albumi i dytë të titulluar “Phoenix”. /Telegrafi/