0Shares

Rita Ora nuk heziton të jetë pjesëmarrëse në ceremoni të ndryshme muzikore anë e mbanë botës.

Rita shkëlqyese në fustan të artë…

Ajo është shfaqur edhe një herë mahnitëse kur në një fustan ngjyrë ari nga një material shumë interesant ajo duket tjet atraktive.

Të gjitha lajmet rreth Rita Orës Të gjitha lajmet rreth Rita Orës

Rita pas një kohe ndërroi fustanin e saj, dhe më pas u shfaq me një fustan të kaltër me fije pambuku, shkruan Telegrafi.

Tregoi se di të jetë edhe elegante edhe joshëse…

Rita Ora u shpërblye në këtë ceremoni si artistja më e njohur ndërkombëtare në Kinë.

Kjo buzëqeshje…

“Jam shumë e kënaqur që gjendem në ndarjen e çmimeve muzikore në Kinë”, u shpreh Rita para gazetarëve.

Fustan perfekt…

Rita Ora vazhdon të jetë single dhe në kërkim të një të dashuri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)