LAJMI I FUNDIT:

Reali do ta mbajë Brahim Diazin, nuk do të pranojë ofertën e Milanit

Reali do ta mbajë Brahim Diazin, nuk do të pranojë ofertën e Milanit

Brahim Diaz do të rikthehet te Real Madridi pas tre viteve të kaluara te Milani si i huazuar.

Reklama

Mesfushori ofensivë ka shfaqur formë shumë të mirë dhe Milani po e do blerjen përfundimtare të kartonit të tij.

Megjithatë një gjë e tillë nuk do të ndodhë, pasi Real Madridi nuk dëshiron ta lejoj largimin e tij dhe kanë vendosur ta mbajnë në radhët e veta për sezonin e ri.

Sipas asaj që ka raportuar Fabrizio Romano, Los Blancos do ta mbajnë në Santiago Bernabeu talentin spanjoll dhe do t’i ofrojnë atij edhe kontratë të re.

Diaz është i lumtur të rikthehet në Madrid dhe do të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2027.

Diaz pritet të kthehet te Reali, pasi Milani thuhet se nuk e ka opsionin e blerjes
Lexo po ashtu Diaz pritet të kthehet te Reali, pasi Milani thuhet se nuk e ka opsionin e blerjes

23-vjeçari këtë edicion është paraqitur në 28 ndeshje zyrtare, ku ka shënuar pesë gola dhe ka asistuar në dy të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese

Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese

La Liga
Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

La Liga
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Premier League
Kalo në kategori