LAJMI I FUNDIT:

Ranocchia mund të kthehet në Angli, e duan dy ekipe

Ranocchia mund të kthehet në Angli, e duan dy ekipe

Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, mund të kthehet në Angli  ku po kërkohet nga Huddersfield dhe West Bromëich Albion.

Reklama

Qendërmbrojtësi gjashtë muajt e fundit i ka zhvilluar në Angli, ku kishte shënuar dy gola dhe kishte dhënë dy asistime për 16 ndeshje.

Nuk ka vend për të në San Siro te Interit dhe ai pritet të largohet përsëri si huazim në Angli ose në Itali.

Sipas Sky Sport Italia, klubi zikaltër ka dy propozime, nga Huddersfield dhe West Bromwich Albion.

Ai më herët ishte edhe Watford që tashmë për trajner kanë ish trajnerin e Ranocchias te Hull City, Marco Silvan. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kalo në kategori