LAJMI I FUNDIT:
Andrea Ranocchia

Andrea Ranocchia

37 Artikuj

Ranocchia vlerësohet lartë pas largimit nga Monza, pasi hoqi dorë nga 4 milionë euro

Ranocchia vlerësohet lartë pas largimit nga Monza, pasi hoqi dorë nga 4 milionë euro

Serie A
Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Serie A
Shtatë lojtarët që pritet t’i largojë Interi në verë

Shtatë lojtarët që pritet t’i largojë Interi në verë

Serie A
Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Serie A
Zyrtare: Andrea Ranocchia vazhdon kontratën me Interin

Zyrtare: Andrea Ranocchia vazhdon kontratën me Interin

Serie A
Villarreali shfaq interesim për Ranocchian

Villarreali shfaq interesim për Ranocchian

La Liga
Ranocchia: I lumtur me rikthimin në LK, një klub si Interi e meriton

Ranocchia: I lumtur me rikthimin në LK, një klub si Interi e meriton

Liga e Kampionëve
Ranocchia: Interi tregoi karakter, nuk ishte penallti ajo ndaj Cataldit

Ranocchia: Interi tregoi karakter, nuk ishte penallti ajo ndaj Cataldit

Serie A
Inter 2-0 Benevento: Notat e lojtarëve, Gjimshiti më i miri në skuadrën e tij

Inter 2-0 Benevento: Notat e lojtarëve, Gjimshiti më i miri në skuadrën e tij

Serie A
Interi fiton ndaj Beneventos dhe merr paksa zemër për derbin ndaj Milanit

Interi fiton ndaj Beneventos dhe merr paksa zemër për derbin ndaj Milanit

Serie A
Gomez dhe Ranocchia në planet e Brightonit

Gomez dhe Ranocchia në planet e Brightonit

Premier League
Inter 5-0 Chievo: Notat e lojtarëve, maksimale Perisic

Inter 5-0 Chievo: Notat e lojtarëve, maksimale Perisic

Serie A
Perisic tallet me Ranocchian e Nagatomon pas fitores në derbi (Foto)

Perisic tallet me Ranocchian e Nagatomon pas fitores në derbi (Foto)

Serie A
Ranocchia zbulon se kush e bindi të qëndrojë te Interi

Ranocchia zbulon se kush e bindi të qëndrojë te Interi

Serie A
Burnley ofron gjashtë milionë euro për Ranocchian

Burnley ofron gjashtë milionë euro për Ranocchian

Premier League
Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier

Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier

Premier League
Spalletti nuk përmbahet, shpërthen ndaj një tifozi pasi ky i fundit ofendoi Ranocchian (Video)

Spalletti nuk përmbahet, shpërthen ndaj një tifozi pasi ky i fundit ofendoi Ranocchian (Video)

Serie A
Dy skuadra nga Liga Premier bëjnë ofertë për Ranocchian

Dy skuadra nga Liga Premier bëjnë ofertë për Ranocchian

Serie A
Ranocchia mund të kthehet në Angli, e duan dy ekipe

Ranocchia mund të kthehet në Angli, e duan dy ekipe

Premier League
Zyrtare: Ranocchia kthehet te Interi

Zyrtare: Ranocchia kthehet te Interi

Serie A
Hull City do t’i paguajë Interit 12 milionë euro për Ranocchian

Hull City do t’i paguajë Interit 12 milionë euro për Ranocchian

Serie A
Ranocchia gjithmonë më larg Interit

Ranocchia gjithmonë më larg Interit

Serie A
Interi përgatit eksodin e futbollistëve drejt Ligës Premier

Interi përgatit eksodin e futbollistëve drejt Ligës Premier

Serie A
Befason Ranocchia, dua të qëndroj te Hull City

Befason Ranocchia, dua të qëndroj te Hull City

Premier League