LAJMI I FUNDIT:

Me Pochettinon si trajner, a mundet ndonjë skuadër t’i bëjë ballë Chelseat me këtë formacion?

Me Pochettinon si trajner, a mundet ndonjë skuadër t’i bëjë ballë Chelseat me këtë formacion?

Mauricio Pochettino po raportohet se ka arritur marrëveshje në parim me Chelsean.

Reklama

Agent Edward zbuloi se ish-trajneri i Tottenham është duke diskutuar detajet e fundit me Blutë dhe së shpejti do të preznaothet si strategu i tyre i ri.

Trajneri 50-vjeçar është i papaunë që kur u shkarkuar nga Paris Saint-Germain në korrik të vitit 2022.

Mauricio Pochettino ka arritur marrëveshje në parim me Chelsean
Lexo po ashtu Mauricio Pochettino ka arritur marrëveshje në parim me Chelsean

Pochettino drejtoi Spurs për pesë vjet përpara se të shkarkohej në vitin 2019, vetëm disa muaj pasi humbi finalen e Ligës së Kampionëve.

Harry Kane shpërtheu nën drejtimin e argjentinasit, dhe ai mund të thyej zemrat e tifozëve të Spurs nëse vendos të ribashkohet me anglezin.

Pochettino mund të joshet të kërkojë Harry Kane nëse ai emërohet trajner i Chelseat.

Chelsea ka nevojë urgjente për një golashënues, me nënshkrimin e verës, Pierre-Emerick Aubameyang që ka shënuar vetëm një herë në Ligën Premier këtë sezon.

Kanes i skadon kontrata me Spurs në verën e vitit 2024.

Duke shikuar nga disa lojtarë që tani posedon Chelsea dhe me disa transferime në verë, mund të shikoni se si mund të rreshtohet ekipi nën urdhrat e tij. /Telegrafi/

Si mund të rreshtohej Chelsea nën Mauricio Pochettino

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Kalo në kategori