Nëse dëshironi të ndryshoni plotësisht pamjen tuaj, mënyra më e lehtë për ta bërë atë është të zgjidhni një parukier të re.

Kjo është ndoshta arsyeja pse të famshmit janë aq të dashur për këto eksperimente në pamjen e tyre.

Dhe disa nga yjet tanë të preferuar shkojnë aq larg me idetë e tyre të reja për flokët, sa që ndonjëherë është pothuajse e pamundur t’i njohësh ato me pamjen e tyre të re.

Nga Dolce dhe Gabbana, Tom Ford e deri te Donatella Versace - 13 njerëzit për të cilët keni dëgjuar po mbase nuk i keni parë kurrë Nga Dolce dhe Gabbana, Tom Ford e deri te Donatella Versace - 13 njerëzit për të cilët keni dëgjuar po mbase nuk i keni parë kurrë

Bright Side ka sjell së fundmi një listë me 15 personat e famshëm, që me kalimin e viteve e ndryshuan modelin e tyre të flokëve për të mirë. /Telegrafi/

Reklama

15. Joe Keery

14. Rose McGowan

13. Emma Watson

12. Ruby Rose

11. Emma Roberts

Reklama

10. Ansel Elgort

9. Charlize Theron

8. Charlize Theron

7. Lenny Kravitz

6. Anne Hathaway

5. Miley Cyrus

4. Pamela Anderson

3. Katy Perry

2. Justin Bieber

1. Ariel Winter