Një prej çifteve më të komentuar në media rozë mbetet prezantuesja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshja.

Reklama

Pas muajsh të ndarë dhe përfshirjes se Donaldit në një tjetër romancë me këngëtaren Beatrix Ramosaj në Big Brother VIP tashmë ai ka marrë faljen e Borës dhe dyshja janë pothuajse të pandashëm.

Por, përveç me Doanldin, duket se moderatorja gëzon një raport të afërt dhe miqësor edhe me vëllanë e tij, Romeon.

Foto: Romeo Veshaj/Instagram

Kjo gjë është dëshmuar edhe në disa postim që të dy kanë bërë në llogaritë përkatëse në Instagram.

Ata mbrëmë (e mërkurë) kanë shijuar një natë argëtuese teksa Romeo ka ndarë një video përkrah Borës duke shijuar një gotë alkool dhe nënë tingujt e këngës  së Elgit Dodës “Ku je” ai I dhuron edhe një puthje në kohë prezantueses.

Reklama
Reklama

Foto: Romeo Veshaj/Instagram

Postimet me Romeon nuk kanë munguar as nga ana e Borës, ndërkohë natyrisht i pranishëm ishte edhe Donaldit, i cili edhe ka performuar disa nga këngët e tij.

Kujtojmë që për ndarjen dhe rikthimin në krahët e njëri-tjetrit, Bora ka folur edhe si e ftuar në emisionin e vëllezërve “Më lër të flas” pak kohë më parë. /Telegrafi/

Foto: Bora Zemani/Instagram

Foto: Bora Zemani/Instagram