LAJMI I FUNDIT:

Pas një pauze të gjatë, Enca paralajmëron rikthimin me projekte të reja muzikore

Pas një pauze të gjatë, Enca paralajmëron rikthimin me projekte të reja muzikore

Pas një pauze të gjatë në muzikë këngëtarja e mirënjohur, Enca Haxhia ka paralajëmruar rikthimin.

Reklama

Përmes një postim që ka bërë në llogarinë e saj zyrtar në Instagram, këngëtarja nga Shqipëria ka njoftuar se është në përgatitje të projekteve të reja.

E lumtur për këtë, Enca postoi fotografi nga studio muzikore duke ua dhënë fansave lajmin për këngët e reja që me sa duket do të vijnë së shpejti.

Foto: Enca/Instagram

“Më në fund një lajm i bukur, muzika e re së shpejti”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e postimit duke njoftuar gjithashtu se projektet e reja po regjistrohen në Prishtinë.

Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ajo em titullin “Suavele” që e lansoi në korrik të vitit 2021.

Foto: Enca/Instagram

Ndërkohë, Enca ndonëse larg muzikës u ka qëndruar fansave pranë me imazhe e ndryshme provokuese që sjell në rrjete sociale. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Kalo në kategori