LAJMI I FUNDIT:

Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Modelja shqiptare, Jori Delli ishte e eliminuara e radhës nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Menjëherë pas daljes, Jori ka realizuar një takim me ish-banoren, aktoren Olta Gixhari, me të cilën kishte raporte të mira brenda BBVA.

Dy vajzat madje realizon një rubrikë argëtuese së bashku me titullin ‘surrati i bukur’ që ato tashmë po planifikojnë ta realizojnë edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Si Jori ashtu edhe Olta kanë bërë postimi në rrjetet sociale përkatëse me njëra-tjetrën duke paralajmëruar projektin.

Kiara me dedikim në përkrahje të Luizit: Forca edhe pak ka ngelur
Lexo po ashtu Kiara me dedikim në përkrahje të Luizit: Forca edhe pak ka ngelur

Ndërkohë, Jori ka bërë edhe një video me Oltën nën ritmin e këngës së Noizyt me Varrosin dhe MC Kreshën “16 Bars”.

Foto: Jori Delli/TikTok

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellin dy ish-banoret pas përfundimit të eksperiencës së tyre në formatin e Big Brother VIP Albania.

Ndërkohë, kujtojmë që Olta vendosi që pas afro 100 ditësh qëndrimi në BBVA mori vendim të largohej nga ky rrugëtim. /Telegrafi/

@joridelli Zarf i Zi @Olta Gixhari #bbvipalbania #zarfizi ♬ original sound – 💗