0Shares

Ledri Vula dhe Noizy për herë të parë performuan së bashku në skenë.

Ata ishin prezent në Coco Club në fund të verës ku performuan bashkë për herë të parë.

Noizy performoi i pari, duke interpretuar hitet më të mëdha në prani të publikut të parnishëm.

Lajmet e fundit nga Ledri Vula Lajmet e fundit nga Ledri Vula

Pas Noizyt, ishte Ledri ai që performoi hitet e tij të mëdha në skenën e klubit në Ferizaj.

Ledri u prit nga publiku në mënyrë madhështore, përkundër dilemave të disa fansave se ai nuk mund të performojë me Noizyn.

Kujtojmë se Ledri ishte pjesë e Babastars dhe u mendua se ai nuk do të performonte asnjëherë bashkë me Noizyn për shkak të një konflikti që kanë pasur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)