LAJMI I FUNDIT:

Pamje nga koncerti madhështor i Noizyt “Alpha Show 2” në Tiranë

Pamje nga koncerti madhështor i Noizyt “Alpha Show 2” në Tiranë

Rap-artisti i njohur shqiptar, Noizy, ka mbajtur mbrëmë (e premte) koncertin madhështor “Alpha Show 2”.

Rigels Rajku (emri i vërtetë) zhvilloi koncertin e dytë më të madh në karrierë, si vazhdim i edicionit të parë, që u mbajt gushtin e kaluar.


Me një sërë artistësh të ftuar për të performuar, 36 vjeçari ka mbledhur mijëra njerëz në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Foto: Screenshot/Instagram

Në bazë të një videoje që ka shpërndarë në rrjete sociale, koncerti shihet se ka qenë i stërmbushur dhe me një atmosferë të jashtëzakonshme.

Disa nga artistët e famshëm që do të performojnë në koncertin e Noizyt më 4 gusht
Lexo po ashtu Disa nga artistët e famshëm që do të performojnë në koncertin e Noizyt më 4 gusht

Reperi ndërkohë ka interpretuar hitet e tij më të mëdha, të cilat i ka realizuar ndër vitesh.

Foto: Screenshot/Instagram

Ai tashmë shquhet si një yll i hip hop-it që numëron disa vite në estradën shqiptare.

“Ju dua shumë, vitin tjetër Alpha Show 3. Dhe ju faleminderit gjithë ju që ishit aty dhe gjithë ju që punuat me mua nga i pari te i fundit pa përjashtime”, kanë qenë fjalët e Noizyt pas përfundimit të koncertit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori