Modelja e njohur, Oriola Marashi ka marr vëmendje sërish me imazhet provouese.

Bukuroshja shqiptare ka sjellur një fotosesion të ri për fansat në Instagram, teksa në fokus ishte fiziku i saj i përsosur.

E veshur në bikini me printe leopard dhe çizme të gjata të ngjashme dhe me model të lidhëseve përpara, Oriola dukej më në formë se kurrë më parë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

“Fantazi e ëmbël zemër”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazhe ndërsa u vërshuan nga komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë që Oriola e cila konsiderohet si një prej modeleve më të bukura shqiptare vazhdimisht nxit imagjinatën e admiruesve të saj me poza të tillë.

Reklama

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, ajo mbetet e angazhuar me projekte dhe fotosesion të ndryshme për marka si vendore ashtu edhe ato ndërkombëtare.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi

Vlen të theksohet se modelja prej vitesh Oriola është imazh i kompanisë së modeleve “Guess”. /Telegrafi/