Karriera e saj ka depërtuar edhe përtej kufijve shqiptar, ndërsa ajo po vazhdon të punoi për marka të ndryshme ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Oriola Marashi e cila edhe së fundmi ka realizuar një fotosesion tejet unik, në të cilin u shfaq elegante dhe në formë të mrekullueshme.

Modelja shqiptare realizoi setin e ri të fotografive me fotografin e njohu, Said Mhamad, ky i fundi postoi fotot në llogarinë e tij zyrtare në Instagram ku numëron mbi 1.9 milion ndjekës.

Foto: Said Mhamad

Oriola shihet në disa fustan të ndryshme, teksa ajo mahnit edhe me linjat joshëse të trupit për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Foto: Said Mhamad

Fotosesioni u realizua në Stamboll, atje ku modelja nga Shqipëria qëndron herë pas here me angazhime profesionale.

Foto: Said Mhamad

Në anën tjetër, kujtojmë që Oriola tash e një kohë të gjatë është imazh I markës së njohur “Guess”, me të cilën edhe ka realizuar kampanja të ndryshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Said Mhamad Photography (@saidmhamadofficial)