LAJMI I FUNDIT:

Opinionistja Zhaklin Lektari: Dua të shoh seks brenda shtëpisë së Big Brotherit

Opinionistja Zhaklin Lektari: Dua të shoh seks brenda shtëpisë së Big Brotherit
Foto: Instagram

Së fundmi në Big Brother VIP Albania janë rikthyer katër nga banorët e eliminuar.

Reklama

Efi Dhedhes, Kiara Tito, Bledi Mane dhe Ronaldo Sharka – janë konkurrentët që u futën sërish në shtëpi.

Opinionistët ndërkaq dhanë mendimet e tyre për këto hyrje, duke shtuar se nuk do të ketë asgjë më ndryshe pasi të gjithë janë me Luizin.

Foto: Screenshot/Instagram

Duke folur për Kiarën dhe raportin e krijuar me artistin shkodran, opinionistja Zhaklin Lekatari tha se dëshiron që të bëjnë marrëdhënie brenda shtëpisë.

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo - banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA
Lexo po ashtu Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo - banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

“Unë dua të shoh seks brenda shtëpisë së Big Brotherit. Nëse ka një çift, nëse janë të martuar, nëse ka kaq shumë dashuri, unë dua ta shoh këtë dashuri”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Megjithëse nga ana tjetër reagoi edhe Arbër Hajdari, i cili tha se nuk e dëshmon kjo një gjë e tillë dashurinë.

Luizi u gëzua më së shumti për hyrjen e ish-konkurrentëve, pasi përveç Kiarës, ruan miqësi të mirë edhe me Efin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori