LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari për Luiz Ejllin: E dua shumë po nuk e pranoj nga inati

Olta Gixhari për Luiz Ejllin: E dua shumë po nuk e pranoj nga inati

Aktorja shqiptare u largua me dëshirë nga shtëpia për shkak të mallit ndaj djalit, gjersa qëndroi plot 100 ditë brenda.

Reklama

Ajo ndërkohë u cilësua një lojtare shumë e fortë si dhe një rivale e finalistit Luiz Ejlli.

Me këtë të fundit kanë qenë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes si dy më të komentuarit në këtë reality show.

Foto: Instagram

E njëjta u ka dhënë hapësirë ndjekësve të pyesin më shumë rreth opsionit pyetje-përgjigje në Instagram.

Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin
Lexo po ashtu Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Një nga mesazhet iu bë në lidhje me Luizin, për atë se sa shumë e ka përmendur gjatë kësaj kohe.

“A e ke parë sa të ka përmendur Luizi dje. Oltën e dua fort ka thënë”, ka qenë mesazhi.

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

“Edhe unë e dua fort po se pranoj nga inati”, theksoi ajo.

Finalja e madhe e BBVA theksojmë se do të zhvillohet më 6 maj (e shtunë). /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori