LAJMI I FUNDIT:

Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Efi Dhedhes thotë se pas Big Brotherit nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie me Olta Gixharin

Ato kanë qenë rivale thuajse nga fillimi dhe kanë pasur përplasje të shumta me njëra-tjetrën.

Reklama

Bëhet fjalë për banoret e Big Brother VIP Albania, Olta Gixharin dhe Efi Dhedhes, të cilët sa ishin në të njëjtën kohë në shtëpi u përfshinë në disa debate.

Efi së fundi është pyetur në programin Top Albania Radio për raportin e tyre jashtë.

Foto: Instagram

Ish-konkurrentja e “Përputhen” theksoi se me të nuk do të ketë asnjë lloj marrëdhënie.

"Jam e lumtur edhe po fitove ti” - Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes bëjnë paqe sërish me njëri-tjetrin
Lexo po ashtu "Jam e lumtur edhe po fitove ti” - Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes bëjnë paqe sërish me njëri-tjetrin

“Asnjë lloj marrëdhënie. Nuk na lidh asgjë. Jemi dy njerëz komplet të ndryshëm. Çdo gjë kam thënë e kam menduar vërtetë”, u shpreh ajo.

Dhedhes madje e kishte quajtur aktoren shqiptare si personin më të shtirur në shtëpi.

Efi duhet theksuar se është në mesin e katër finalistëve në BBVA, ku garon me Luizin, Kristin dhe Deamishelin.

Foto: YouTube

Njëri prej tyre do të fitojë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/

Foto: Instagram