LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Benfica 0-2 Inter: Bastoni yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Benfica 0-2 Inter: Bastoni yll i ndeshjes

Interi ka shënuar fitore ndaj Benficas në “Da Luz” me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Nico Barella dhe Romelu Lukaku shënuan golat në këtë fitore të zikaltërve.

Alessandro Bastoni ishte më i miri në fushë me notën 8.0.

Matteo Darmian (7.7) dhe Barella (7.6) ishin po ashtu lojtarët që u vlerësuan.

Rafa Silva ishte më i dobëti në fushë me notën 6.0.

Notat e lojtarëve të Benficas dhe Interit

/Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

La Liga
Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

La Liga
Guardiola është fans i madh i tij – Man City rivalizon Arsenalin për yllin që kushton 100 milionë euro

Guardiola është fans i madh i tij – Man City rivalizon Arsenalin për yllin që kushton 100 milionë euro

Premier League
Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Premier League

"Shihemi sërish Arda" - Real Madridi ka gjetur destinacionin perfekt për huazimin e Guler

La Liga
Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar - Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar - Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

La Liga
Kalo në kategori