LAJMI I FUNDIT:

Nora Istrefi tregon linjat joshëse në veshjen e disenjuar nga Valdrin Sahiti (Video)

Nora Istrefi tregon linjat joshëse në veshjen e disenjuar nga Valdrin Sahiti (Video)

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdimisht është e angazhuar në koncerte.

Reklama

Në Instagram është publikuar një video nga Valdrin Sahiti ku ajo shfaqet në veshjen e disenjatorit në mënyrë tejet atraktive.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Nora gjithnjë përkujdeset që të duket e mrekullueshme në paraqitjet e saj dhe këtu e ka ndihmën e një prej më të mirëve, shokut të saj, Valdrinit.

Nora dhe Valdrini ka me vite që punojnë së bashku dhe ky i fundit me krenari shpalos kreacionet që i realizon për këngëtaren seksi.

Këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Gabime” me Gjikon. /Telegrafi/

@_noraistrefi_ @sellmakasumoviq @kacilleshi #valdrinsahitiofficial

A post shared by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on Aug 8, 2017 at 2:30pm PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Kalo në kategori