Këngëtarja Era Istrefi po vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë.

Përveç prurjeve muzikore, Istrefi ka qenë pjesëmarrëse edhe në shumë koncerte e festivale të realizuara së fundmi në Ballkan.

View this post on Instagram

Athens is 🔥 thanks for having us!!!!!💓

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jun 29, 2019 at 12:24pm PDT

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, Era është shfaqur mjaft provokuese në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Him: how do you stay cool in this heat? Me:

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jul 25, 2019 at 10:27am PDT

“Ai: si qëndroni e freskët në këtë nxehtësi? Unë:”, ka shkruar Istrefi, duke treguar veshjen e parapëlqyer në ditët e nxehta.

Këtë fotografi, Era e ka realizuar në Londër, kjo pasi ditëve të fundit është duke qëndruar në kryeqytetin britanik për projektet e reja. /Telegrafi/

Era Istrefi (Foto: Dan Mullan/Getty Images/Guliver)