Reperi i njohur Getoar Selimi, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të fundit muzikir “Malena”, në bashkëpunim me reperin Majk.

Ndërkohë, ai është shumë i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore të ndryshme, gjithandej trevave shqiptare.

Selimi është mjaft aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, reperi ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i veshur me një bluzë, e cila në pjesën e pasme kishte të stampuar një shkrim mjaft kontrovers.

View this post on Instagram

Good F*ckin’ Music

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jul 19, 2019 at 6:12pm PDT

Këtë imazh, ai e ka realizuar pranë veturës së tij luksoze, duke dashur të vë edhe më shumë në pah jetën luksoze që bën.

Përndryshe, tash e sa vite ai jeton me bashkëshorten e tij, Marina Vjollcën, në Tiranë, ndërsa shpesh është prezent edhe në Prishtinë për t’u takuar me familjarët. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🦈

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jul 16, 2019 at 5:35am PDT