LAJMI I FUNDIT:

Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Këngëtarja amerikane, Gwen Stefani, gjatë një performance të përbashkët me Blake Shelton, pos që ka konfirmuar lidhjen me të, njëherësh është vërejtur edhe një ndryshim i madh në dukjen e saj.

Ajo në skenë u shfaq krejt ndryshe në fytyrën e saj, saqë nuk ngjante si vetvetja.


Stefani është kritikuar nga fansat në rrjetet sociale, ndërkohë që në mbrojtje i ka dalë grimeri i saj.

“Gwen është një femër, të cilës gjithçka i rri mirë. Kësaj radhe i kemi bërë një dukje si kukull”.

“Nuk e di pse janë befasuar njerëzit me dukjen e saj. Ne e kemi arritur atë që kemi dëshiruar”, ka thënë Gregory Arlt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori