“Aroma e saj” ishte kënga e fundit që e solli para tetë muajve Shpat Kasapi.

Pas shumë koncerteve duket se i ka ardhur koha edhe një projekt të ri muzikor për tregun shqiptar.

Shkupjani ka treguar përmes llogarisë personale në Insagram se është duke punuar në këngën më të re.

“Ndjenja e saj”, titullohet kënga e re që do të vjen së shpejti me një video të veçantë.

Shpati ka deklaruar muaj më parë se është në lidhje me një vajzë, të cilës ia kishte kushtuar këngën e fundit të publikuar në muajin nëntor të vitit të kaluar.

Shpat Kasapi e pranon: Jam në lidhje, këngën e fundit ia kam dedikuar të dashurës së re (Video) Shpat Kasapi e pranon: Jam në lidhje, këngën e fundit ia kam dedikuar të dashurës së re (Video)

“Aroma e saj” është pritur shumë mirë prej publikut dhe fansat që deri më tani është shikuar rreth tre milionë herë në YouTube.

Ndryshe, Kasapi besohet se do të sjell edhe videokënga të reja gjatë këtij viti kalendarik. /Telegrafi/

Se shpejti klipii im me I ri "Ndjenja e saj"

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on Jul 25, 2018 at 3:48am PDT