LAJMI I FUNDIT:

Ndezën thashethemet për romancë një muaj më parë – Shakira dhe Lewis Hamilton vazhdojnë të kalojnë kohë së bashku

Ndezën thashethemet për romancë një muaj më parë – Shakira dhe Lewis Hamilton vazhdojnë të kalojnë kohë së bashku

Shakira dhe piloti i Formula 1, Lewis Hamilton, kanë kaluar kohë së bashku gati një muaj pasi ndezën thashethemet për romancë.

Reklama

Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie”, 46-vjeçe, u pa së fundmi pranë Hamilton, 38-vjeç, në një restorant.

Një burim i afërt me çiftin tha se ‘ata po kalojnë kohë së bashku dhe se janë në fazën e njohjes’.

Foto: Getty Images

Muajin e kaluar në maj, nëna e dy fëmijëve dhe shoferi i F1 u panë për herë të parë së bashku pasi ajo mori pjesë në ‘Miami Grand Prix’.

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq
Lexo po ashtu Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Ata u panë duke hipur në një jaht për një shëtitje me miqtë jashtë rezidencës së saj të re 20 milionë euroshe në Florida.

Foto: Getty Images

Shakira dhe shoferi shoqëroheshin nga Miles Chamley-Watson, i cili është një nga miqtë më të ngushtë të Hamilton.

Romanca e re e artistes së famshme vjen pasi Shakira u nda zyrtarisht nga futbollisti dhe partneri prej shumë kohësh, Gerard Pique.

Foto: Getty Images

Ish-çifti kanë dy djem, Milan, 10 vjeç dhe Sasha, tetë vjeç.

Ylli i Barcelonës tani po shijon një lidhje dashurie me Clara Chian, me të cilën thuhet se e tradhtoi Shakiran. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Magazina
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Kalo në kategori