LAJMI I FUNDIT:

Motrat Koçi, Greta dhe Eni vijnë me poza atraktive në bikini derisa shijojnë pushimet në Turqi

Motrat Koçi, Greta dhe Eni vijnë me poza atraktive në bikini derisa shijojnë pushimet në Turqi

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi, është duke shijuar disa ditë të mira joproduktive në Turqi.

Artistja, e cila numëron mbi 700 mijë ndjekës vetëm në Instagram, po kalon një periudhë të mirë me të motrën, artisten Greta Koçi.

Të njëjtat kanë mbajtur aktiv fansat me imazhe e video të ndryshme, gjersa nuk kanë munguar disa të tilla edhe me bikini.

View this post on Instagram

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Meqenëse i kushtojnë një kujdes të madh linjave trupore, motrat vijnë në formë të mrekullueshme.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ka qenë Eni ajo e cila ka publikuar disa imazhe në një palë bikini shumëngjyrëshe dhe Greta në anën tjetër solli një video me përshkrimin, “Lumturia vjen nga valët”.

View this post on Instagram

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Duket se pushimi i motrave vjen pak para fillimit të sezonës së verës, të cilat njëherësh janë shumë të angazhuara me mbrëmje e ahengje të ndryshme.

Ato po ashtu kanë këtë kohë kanë sjell edhe projekte mjaft të suksesshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori