Morena Taraku është ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Bukuroshja e cila prej vitesh jeton në Stamboll është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe aty sjell momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Edhe së fundmi, 29-vjeçarja ka pozuar për disa imazhe dhe si cdo herë ma marrë vëmendjen me stilin e saj unik të veshjes.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Morena është shfaqur atraktive e veshur me një bluzë të zezë të përshtatur me pantallona gjithashtu të zi të cilët poshtë gjunjëve ishin të kombinuar me xhinse dhe mbaheshin nga rripat në mes.

Dukja e saj u kombinuar me këpucë me taka të larta dhe një çantë dore gjithashtu të zezë teksa dukej në formë të mrekullueshme dhe tërë stil.

Reklama
Reklama

“Stili flakë, apo?”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotove.

Nuk munguan edhe komente dhe pëlqimet e shumta nga ana e admiruesve dhe miqve të saj.

Kujtojmë që ish-Missi vite më parë sfidoi veten edhe në muzikë ndërsa tani me sa duket fokusi i saj është në sipërmarrje. /Telegrafi/