LAJMI I FUNDIT:

Miley Cyrus ‘godet’ Liam Hemsworth në këngën e re, zbulon detaje nga martesa e tyre e dështuar

Miley Cyrus ‘godet’ Liam Hemsworth në këngën e re, zbulon detaje nga martesa e tyre e dështuar

Miley Cyrus ka dhënë një vështrim në martesën e saj të dështuar me Liam Hemsworth në këngën e saj të re, “Flowers” – ajo lansoi këngën disa orë para ditëlindjes së ish-bashkëshortit të saj.

Reklama

Tekstet e këngëtares “Wrecking Ball” paraqesin një kuptim të dyfishtë, duke iu referuar shtëpisë shumëmilionëshe në Malibu që ajo ndante me Hemsworth që u shkatërruar në një zjarr në vitin 2018 , duke detajuar gjithashtu se si lidhja e tyre u shkatërrua me kalimin e kohës .

30-vjeçarja, vazhdon duke kënduar se ajo “nuk donte të linte” aktorin e “Hunger Games”, 33, por më pas kuptoi se ishte më e lumtur dhe më mirë vetëm.

Foto: Getty Images

Cyrus shihet duke vallëzuar nëpër rrugët e Hollywoodit me një veshje floriri dhe syze dielli të mëdha të zeza, teksa ajo përçon tekstet thumbuese.

Këngëtarja gjithashtu këndon se ajo nuk ka “pa keqardhje” dhe “nuk është penduar” dhe harron “çdo fjalë” që Hemsworth ka thënë ndërsa shtrihet pranë një pishinë e veshur me të brendshme të zeza seksi.

Më pas ajo shfaqet duke ushtruar me sytjena dhe të brendshme me dantella, duke treguar se si është bërë më e fortë që nga ndarja e tyre.

Foto: Getty Images

Videoja përfundon me ish-yllin e “Hannah Montana” që vallëzon rreth një pallati të mrekullueshëm, duke lënë të kuptohet se shtëpia e re që ajo ndërtoi pa një burrë është perfekte për të.

Kënga u shfaq në YouTube dhe shërbimet e transmetimit pak para ditëlindjes së 33-të të Hemsworth.

Cyrus dhe Hemsworth u lidhën për herë të parë në vitin 2009 pas takimit në xhirimet e “The Last Song”. Më vonë ajo zbuloi se e humbi virgjërinë me të kur ishte 16 vjeç.

Foto: Getty Images

Çifti u martua fshehurazi në dhjetor 2018, por Cyrus njoftoi se po ndaheshin në gusht 2019 pas më pak se një viti martesë. Ditë më vonë, Hemsworth bëri kërkesë për divorc.

Page Six raportoi në atë kohë se Hemsworth mësoi për ndarjen e tyre përmes mediave sociale kur kampi i Miley lëshoi ​​​​një deklaratë duke njoftuar lajmin.

Por personat e brendshëm nga të dyja palët ndanë se marrëdhënia ishte shkatërruar për muaj të tërë.

Foto: Getty Images

Cyrus foli për sfidat e tyre në mars 2022, duke e quajtur bashkimin e shkurtër një “katastrofë të tmerrshme”.

Megjithatë, artistja nuk e ka pasur problem të gjejë sërish dashurinë. Ajo ishte në lidhje me Cody Simpson për 10 muaj deri në ndarjen e tyre në gusht 2020. Dhe në prill 2022, ajo konfirmoi romancën e saj me bateristin e Liily, Maxx Morando, me të cilin është ende në lidhje.

Ndërkohë, Hemsworth filloi të takohej me Gabriella Brooks pak para se divorci i tij nga Cyrus të finalizohej në janar 2020. /Telegrafi/