LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja vjen me poza atraktive në rrjetet sociale

Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja vjen me poza atraktive në rrjetet sociale
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka qenë mjaft në fokus të mediave javëve të fundit.

Reklama

Përveç muzikës, ajo zgjeroi aktivitetin e saj edhe në biznes duke hapur një dyqan veshjesh me emrin “Mihrije Braha Fashion”.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on May 20, 2018 at 12:40am PDT

Këngëtarja nga Mitrovica është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Duket se pranvera është ndër stinët e saj të preferuara, teksa këtë e ka treguar përmes fotografive të fundit të publikuar në rrjetin social Instagram.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on May 20, 2018 at 11:42pm PDT

Kësaj radhe Braha shfaqet mjaft atraktive duke pozuar në një ambient të gjelbëruar, teksa shijon rrezet e diellit.

Ajo nuk ka bërë të ditur nëse do të sjellë ndonjë projekt të ri muzikor në muajt në vazhdim, teksa vazhdon të jetë e angazhuar krahas bashkëshortit të saj, Naimit, si moderatore e “Odeon Show”. /Telegrafi/

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on May 20, 2018 at 10:30am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori