LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë së bashku në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë së bashku në Javën e Modës në Milano
Foto: Marina Vjollca/Instagram

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të komentuar në shoubizin shqiptar.

Ata janë mjaft aktivë dhe të ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, çifti kanë treguar se ndodhen së bashku në Javën e Modës në Milano.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ata kanë pozuar në ‘Elisabetta Franchi Spring Summer 2023 Fashion Show’, ku janë shfaqur me shumë stil.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit, shumica prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për stilin e tyre unik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Kalo në kategori