LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli përlotet pas largimit të Oltës: Me kë ta bëj luftën tani?

Luiz Ejlli përlotet pas largimit të Oltës: Me kë ta bëj luftën tani?

Olta Gixhari vendosi që të largohet përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Reklama

Ajo këtë kohë ka qenë në një gjendje të rëndë emocionale, duke shtuar se malli për djalin e shtyu që ta merrte këtë vendim.

“Jam djegur nga malli për të dhe në këtë moment nuk ka finale në botë që të më bëjë të ndryshoj mendje”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/Facebook

Konkurrentët ndërkohë e përjetuan rëndë vendimin e saj, të cilët menjëherë filluan të qanin.

Olta Gixhari vendos të largohet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Olta Gixhari vendos të largohet nga Big Brother VIP Albania

E më së shumti është ndjerë keq artisti shkodran, Luiz Ejlli, i cili përkundër se e kishte rivale, u mërzit nga dalja e artistes.

Ai shpërtheu në lot edhe kur u pyet nga Arbana, gjersa theksoi: “Me kë ta bëj luftën tani? Kur iku Kiara më iku njëri krah, tani s’ka”.

Olta duhet theksuar se ka bërë plot 100 ditë brenda dhe gjatë kësaj kohe ka dhuruar momente të shumta.

Përkundër se është kritikuar shpesh nga publiku, ajo ka qenë ndër lojtaret më të forta brenda. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori