LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari vendos të largohet nga Big Brother VIP Albania

Olta Gixhari vendos të largohet nga Big Brother VIP Albania
Foto: Facebook

Olta Gixhari është larguar nga Big Brother VIP Albania.

Reklama

Aktorja e njohur lajmin e ka bërë të ditur në spektakël duke qenë se gjatë javës ka qenë në një gjendje të rënduar emocionale.

Ajo ka bërë një komunikim me Arbana Osmanin në ‘dhomën e rrëfimit’, teksa tha se kishte mall të madh për djalin e saj, Amarin.

Foto: Screenshot/Facebook

Bukuroshja e theksoi disa herë se nuk e ka përmendur shpesh brenda shtëpisë, por që kishte mendjen vazhdimisht aty.

Banorët bien dakord që finalja e Big Brother VIP të shtyhet deri më 6 maj
Lexo po ashtu Banorët bien dakord që finalja e Big Brother VIP të shtyhet deri më 6 maj

Artistja tutje tha se ka bërë plot 100 ditë brenda dhe se ka fituar Big Brotherin e saj.

Foto: Screenshot/Facebook

“Kam bërë 100 ditë. E kam fituar Big Brotherin tim. Hyra këtu brenda që të krijoj historinë time, kujtimet më të bukura të jetës time dhe ia dola”, u shpreh Gixhari.

Largimi i Oltës ka përlotur edhe banorët e tjerë që assesi nuk e pranonin largimin e saj.

Foto: Screenshot/Facebook

E njëjta ka krijuar situata të shumta në shtëpi dhe mes tjerash ka qenë një rivale e madhe e Luizit. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Facebook