LAJMI I FUNDIT:

Banorët bien dakord që finalja e Big Brother VIP të shtyhet deri më 6 maj

Banorët bien dakord që finalja e Big Brother VIP të shtyhet deri më 6 maj
Foto: Screenshot/YouTube

Banorët e Big Brother VIP Albania kanë marrë vendimin për datën e finales së madhe.

Reklama

Ata kanë rënë dakord që data e finales të jetë më 6 maj, pasi ishin në dilemë për shkak të sulmit ndaj Top Channel.

Të martën atyre iu kumtua lajmi për ngjarjen në Top Channel, gjersa duhet të mendonin e të bisedonin me familjarët e tyre për të marrë një sinjal, nëse duhet të vazhdojnë apo jo.

Foto: Screenshot/YouTube

Në spektaklin e natës së sotme (e shtunë) u njoftua se ky reality show do të vazhdojë deri më 6 maj.

Kiara shkëlqen në spektakël, nuk e harron varësen në formë kryçi që ia dhuroi Luizi
Lexo po ashtu Kiara shkëlqen në spektakël, nuk e harron varësen në formë kryçi që ia dhuroi Luizi

Duket se të gjithë kanë rënë dakord, meqë ndihen të sigurt për të vazhduar më tej.

Foto: Screenshot/Facebook

Ndërkohë, prezantuesja Arbana Osmani theksoi se Olta Gixhari ka kërkuar që të largohet nga shtëpia, por që nuk kishte dhënë ndonjë arsye.

Pritet të shihet në vazhdim se si do të shkojë kjo, nëse me të vërtetë do të largohet nga formati. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori