LAJMI I FUNDIT:

Kiara shkëlqen në spektakël, nuk e harron varësen në formë kryçi që ia dhuroi Luizi

Kiara shkëlqen në spektakël, nuk e harron varësen në formë kryçi që ia dhuroi Luizi
Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja e njohur, Kiara Tito, u largua nga Big Brother VIP Albania javën e kaluar.

Reklama

Dalja e saj bëri bujë të madhe duke shkaktuar reagime të shumta, një pjesë e madhe e të cilëve nuk pajtoheshin me këtë.

Moderatorja shqiptare do të jetë e pranishme në spektaklin e natës së sotme (e shtunë), meqë të martën nuk u mbajt për shkak të sulmit ndaj Top Channel.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Prezantuesja, që mblodhi afro 700 mijë ndjekës në Instagram, ka prezantuar dukjen e kësaj mbrëmje.

Ajo shfaqet e mahnitshme me një fustan të gjatë të zi me prerje nga njëra këmbë.

U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im
Lexo po ashtu U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im

“Shihemi sonte”, ka shkruar Tito.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kiara nga ana tjetër nuk ka harruar ta vë varësen në formë kryçi që ia dhuroi Luizi.

Ajo po vazhdon të shpreh dashurinë për artistin shkodran edhe pas daljes nga BBVA. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori