LAJMI I FUNDIT:

U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im

U shfaq i brengosur, Kiara i reagon Luizit: Zgjohem dhe fle përballë teje, vazhdo përpara luani im
Foto: Screenshot/Instagram

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është shqetësuar së fundmi për Kiara Titon.

Reklama

Ai tha se nuk e di se si e sheh nga jashtë partnerja e tij, çfarë bën apo se çfarë lajmesh është duke lexuar gjatë kësaj periudhe.

Një reagim në lidhje me këtë nuk mungoi as nga Kiara, e cila ka shpërndarë në InstaStory videon ku artisti shkodran shfaqet duke biseduar me Visin.

Ajo thotë se është me të 24/24 duke treguar mbështetjen e vazhdueshme dhe dashurinë që ka për të.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 24.24 vetëm me ty”, nis fillimisht shkrimi i moderatores për Luizin.

Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë
Lexo po ashtu Luizi i shqetësuar për Kiarën: Nuk e di si më sheh nga jashtë

“Vazhdo përpara luani im”, shtoi më tej ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një intervistë dhënë për “Fan Club” menjëherë pas daljes, Tito tha se i duket se i ka ikur një pjesë e shpirtit.

Përkundër se nuk shkoi në finale, moderatorja u shpreh se mes tjerash ka fituar dashurinë e jetës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të "Netët e Klipit Shqiptar"

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Kalo në kategori