Reperja Loredana Zefi, ka qenë shumë e komentuar së fundmi në media.

Është përfolur se ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Mozzik, janë në një krizë martesore, gjë të cilën vet dyshja nuk e kanë komentuar.

Megjithatë, Loredana vazhdon të jetë aktive çdo ditë në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare

Së fundmi, rep-artistja nga Ferizaj, ka publikuar në InstaStory një imazh mjaft atraktiv, ku shfaq këmbët e saj në një fotografi, teksa relaksohet dhe shijon rrezet e diellit.

Në të njëjtën kohë, ajo vë në pah dy tatuazhet e realizuara në këmbët e saj, të cilat janë fjalë me domethënie për të.

Foto: Loredana Zefi/InstaStory

“E lindur në vitet e ’90-ta” dhe “E gatshme për të vdekur”, shkruhet në dy tatuazhet të realizuara në dy këmbët e rep-artistes.

Ajo përndryshe ka konfirmuar së fundmi se do të sjellë bashkëpunim me artistin gjerman, Mero, projekti i të cilëve publikohet më 6 shtator. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Kein Plan! 06.09 🤘 @mero_428 @miksu @macloud

A post shared by Loredana (@loredana) on Aug 29, 2019 at 7:35am PDT