0Shares

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, nuk ka mundur t’i mbajë lotët nga pikëllimi pas eliminimit të Barcelonës nga Liga e Kampionëve.

Katalunasit luajtën pa gola në Camp Nou në ndeshjen kthyese çerekfinale, ndërsa të parën e kishte fituar Juventusi me rezultat 3-0.

Alves e Cuadrado duke e ngushëlluar Neymarin (Getty Images)

Pas fishkëllimës së fundit të gjyqtarit, braziliani ka qarë ashtu që atë e kanë përqafuar lojtarët e Juves.

Cuadrado: Juve sakrifikoi dhe u kualifikua me meritë Cuadrado: Juve sakrifikoi dhe u kualifikua me meritë

Në mesin e atyre që e ngushëlluan ishte edhe ish-lojtari i Barcës, Dani Alves. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)