0Shares

Liberta Spahiu ka vazhduar të mahnisë me imazhet që po i publikon.

🌚

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jul 16, 2017 at 10:20am PDT

Prezantuesja seksi e Klan Kosovës ka vazhduar me serinë e imazheve atraktive të realizuara nga Mauritius nga pushimet luksoze.

Të gjitha rreth Liberta Spahiut (Foto/Video) Të gjitha rreth Liberta Spahiut (Foto/Video)

Ajo vë në pah linjat e saj fenomenale trupore dhe shfaqë një anë krejt ndryshe të saj.

Liberta besohet se vazhdon të jetë ‘single’. /Telegrafi/

Shihemi sonte – 19:00 #Prive #klankosovatv #mauritius #astravelclub #thegreatjourney #turkishairlines #widenyourworld

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jul 8, 2017 at 8:09am PDT

🌓 #hellohigoodbye

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jul 10, 2017 at 1:01am PDT

🌖 #mauritius #astravelclub #thegreatjourney #turkishairlines #widenyourworld #prive #klankosova

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jul 5, 2017 at 7:02am PDT

🌴#mauritius #astravelclub #thegreatjourney #turkishairlines #widenyourworld

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jul 4, 2017 at 6:18am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)