LAJMI I FUNDIT:

Leonora Jakupi e veshur me të kuqe, emocionon publikun në Drenicë në “Natën e Zjarreve” (Foto/Video)

Leonora Jakupi e veshur me të kuqe, emocionon publikun në Drenicë në “Natën e Zjarreve” (Foto/Video)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka qenë e ftuar që sonte (e mërkurë) të performojë në Prekaz të Skendërajt në natën e tretë të Epopesë së UÇK-së, ose siç njihet për të gjithë “Nata e Zjarreve”.

Në një manifestim të tillë, ku të pranishëm janë i gjithë publiku nga Drenica, si mund të mungonte Leonora Jakupi aty?!

Ajo u shfaq në skenë e veshur me të kuqe, teksa nisi të këndonte një këngë patriotike dedikuar familjes Jashari, me këtë rast ka emocionuar të gjithë të pranishmit.

Vetëm pak orë para daljes në skenë, Leonora ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram edhe disa imazhe, përmes së cilave ka treguar se ka qenë e pranishme gjatë ndezjes së zjarreve në natën e tretë të Epopesë. /Telegrafi/

Reklama

Leonora Jakupi në natën e zjarreve. Foto nga InstaStory.

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Kalo në kategori