Kylie Jenner është njëra prej femrave më të pëlqyera në gjithë botën dhe falë dukjes së saj rrëmben pothuajse gjithnjë vëmendje.

Bukuroshja nuk ngurron që jetën luksoze të prezantojë në rrjetet sociale, ndërsa këtë herë ka folur për veten e saj. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi atraktive në Instagram, ku thotë se jeta e saj nuk është perfekte siç duket në internet.

View this post on Instagram

I’m proud of myself, my heart, and my strength. growing up in the light with a million eyes on you just isn’t normal. I’ve lost friends along the way and I’ve lost myself too sometimes. my first tattoo was “sanity” to remind myself everyday to keep it. I’ve struggled with anxiety my whole young adult life and after my baby i dealt with all the internal ups and downs. I felt like i had to find myself completely again. I keep a whole lot to myself but just wanted to share and let you know I’m human. my life is not perfect and what you see here on social media is just the surface. be gentle with yourself, move on, and let go. we are all capable of great things, worthy of love, and allowed to express ourselves. do more of what makes you happy and be unapologetic. now is your season ✨ we all have a magnificent destiny.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 15, 2019 at 10:54pm PDT

“Jam krenare me veten, zemrën time dhe fuqinë time. Të rritesh me miliona sy që të shohin nuk është normale. Kam humbur shokë e shoqe gjatë rrugës dhe veten disa herë. Tatuazhi im i parë ishte ‘sanity’ për t’i kujtuar vetes çdo ditë për ta mbajtur (mendjen të shëndoshë)”.

“Kam vuajtur nga ankthi gjatë gjithë jetës sime si e rritur dhe pasi lindi foshnja u përballa me ulje-ngritje. Ndihesha sikur duhet ta rigjeja sërish veten. Mbajta shumë për vete, por thjesht dua ta ndaj me ju dhe t’ju them se jam njeri”.

“Jeta ime nuk është perfekte dhe ajo që shihni këtu në mediat sociale është vetëm sipërfaqja. Tregohu i butë me veten, ec para dhe harro. Të gjithë jemi të aftë për gjëra të mëdha, meritojmë dashuri, dhe na lejohet të shprehim vetveten. Bëj më shumë gjëra që të bëjnë të lumtur dhe mos kërko falje”, ka shkruar Jenner në postimin e ndarë me ndjekësit në Instagram.

Nga ana tjetër, Forbes javën e kaluar e ka publikuar listën e yjeve me përfitimet më të mëdha brenda 12 muajve të fundit, ndërsa Kylie renditet e dyta me 170 milionë dollarë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 15, 2019 at 10:40am PDT