LAJMI I FUNDIT:

Kush ishte këngëtari shqiptar që u vra në Shkup?

Kush ishte këngëtari shqiptar që u vra në Shkup?

Mbrëmë (26 maj) pas një përleshjeje të armatosur, këngëtari shqiptar nga Shkupi, Amar Ismani 29-vjeçar, u vra në Shkup.

Ismani u përfshi në një përleshje të madhe që rezultoi me vdekjen e tij dhe plagosjen e dy personave të tjerë.


Fansat e këngëtarit tashmë kanë nisur t’i japin lamtumirën e tyre të fundit përmes rrjeteve sociale, duke ndarë ndjenjat e tyre të thella dhe mesazhet prekëse për humbjen e artistit të dashur.

Foto: Amar Ismani/Instagram

Amar Ismani ishte një figurë shumë e njohur në skenën muzikore të Maqedonisë, arsyer pse ishte i përfshirë në këtë përleshje nuk dihen ende.

Këngëtari ishte shumë i njohur në Maqedoni, ndërsa në Instagram e ndiqnin 303 mijë persona. Disa nga këngët e tij të famshme ishin “Bad Bitch” me Benny Bee, “Sjom mo”, “C’est la vie”, “Shawty”, “Ferrari”

Pak kohë më parë, këngëtari kishte bërë një lajmërim të gëzueshëm nëpërmjet rrjeteve sociale, duke njoftuar fejesën e tij dhe duke ndarë me ndjekësit një fotografi të unazës së fejesës. /Telegrafi/

Foto: Amar Ismani/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori