Meg Ryan nuk ka qenë e pranishme për një kohë të gjatë në botën e filmave.

Shumë kritikë të artit pohojnë se është pothuajse e pamundur të kthehet para kamerave filmike për shkak të operacioneve të “detyruara”.

Ylli i komedisë romantike “Kur Harry u takua me Sallyn”, aktorja me shkathtësi shmang të gjitha ngjarjet në botën e Hollivudit, por herë pas here paparacitë arin ta fotografojnë duke shëtitur rrugëve të New York.

Ajo pothuajse më nuk njihet dhe të gjithë po pyesin se çfarë ndodhi me biondin e ëmbël.

Ashtu si shumë yje të tjerë, aktorja nuk i rezistonte operacioneve estetike. Ylli 55-vjeçar shkoi në një ekstrem tjetër dhe bëri një numër operacionesh që ndryshuan tërësisht pamjen e saj.

Për shkak të mbushjes së fytyrës dhe buzëve me botoks, fytyra e saj duket e shtrembëruar dhe e plagosur ndërsa shumë janë tmerruar me pamjen e saj e dobët dhe të lënë pas dore.

Ndryshe, aktoren nuk dihet nëse do ta shohim në ndonjë projekt filmik, por ajo po shijon jetën me të dashurin John Mellencamp. /Telegrafi/