Kim Kardashian dhe Kanye West janë ribashkuar për shkak vajzës së tyre të madhe për ta parë atë duke luajtur një lojë basketbolli – duke mbajtur marrëdhëniet e tyre aktuale jashtë fushës.

Ish-çifti ishin të dy ulur shumë pranë njëri-tjetrit të premten (17 qershor) për të parë vajzën e tyre North West duke luajtur – me dëshmitarët okularë të impresionuar nga qëndrimi i tyre i qetë pas disa muajsh përplasjesh në internet.

Në fotot e siguruar nga TMZ, ata shihen në një distancë jo të largët pasi vetëm një rresht në një hapisrë të ngushtë i ndante në mes.

Foto: Kim Kardashian/TMZ

Dëshmitarët okularë thanë se ata flisnin herë pas here gjatë gjithë mbrëmjes dhe dukeshin të pa hatërmbetje.

Ylli 41-vjeçar i realitetit dhe sensacioni 45-vjeçar i repit ishin të martuar nga viti 2007 deri në vitin 2021 dhe kanë katër fëmijë së bashku, vajzat North West dhe Çikago, dhe djemtë Saint dhe Psalm.

Foto: Kanye West/TMZ

Kim Kardashian është në lidhje me ish-anëtarin e kastit të SNL, Pete Davidson , i cili së fundmi është parë i afërt me fëmijët e partneres së tij.

Kim Kardashian sjell të tjera imazhe joshëse në bikini nga pushimet me Pete Davidson Kim Kardashian sjell të tjera imazhe joshëse në bikini nga pushimet me Pete Davidson

Dyshja Kim dhe Pete, përndryshe ditët e fundit kanë shijuar një pushim romantik së bashku në Tahiti. /Telegrafi/

Foto: TMZ