LAJMI I FUNDIT:

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë të nominuar e kësaj jave përballë njëra-tjetrës.

Reklama

Njëra nga vajzat pritet që të eliminohet sonte (e shtunë), por para kësaj ato mbrëmë kanë darkuar bashkë në suitë.

Përveç që shijuan darkën vajzat u vunë edhe përballë disa pyetjeve private dhe të sikletshme, të cilave disave zgjodhën që të iu përgjigjen e disave jo.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Çfarë do kishe bërë nëse do fikeshin kamerat për 60 minuta?”, ishte një ndër pyetjet që duhet t’i përgjigjeshin ato.

Kiara apo Olta, kush del? Diferencë e madhe në sondazhin e Telegrafit me rreth 33 mijë vota
Lexo po ashtu Kiara apo Olta, kush del? Diferencë e madhe në sondazhin e Telegrafit me rreth 33 mijë vota

Kiara nuk ka hezituar që t’i përgjigjej kësaj pyetje duke deklaruar se nëse kamerat do të fikeshin për një orë ajo do të bënte dashuri me Luizin në BBVA.

Edhe përgjigja e Oltës ishte në lidhje me Luizin, aktorja tha se do të bisedonte për disa gjëra me këngëtarin që nuk mund të ia thotë para kamerave.

Ndryshe, kujtojmë që pas darkës së tyre, Luizi dhe Kiara kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, i cili i tha se kjo mund të ishte nata e tyre e fundit në shtëpinë e famshme prandaj do të duhej të qëndronin më shumë bashkë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori